25 hodin Ticha pro život v Míru

16. – 17. 11. 2019, Praha, hotel STEP

Veškeré vstupenky platí od soboty rána (registrace začíná v 8:30, program v 11:00) do nedělního odpoledne.

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ činí 1 260 Kč pro účastníka. V této ceně je zahrnut základní pitný režim, bude k dispozici teplá i studená voda po celou dobu konání akce.

Vstupenky se stravováním

Na základě zkušeností z předchozí akce jsme sloučili sobotní svačinu a oběd do jednoho jídla podávaného před začátkem naladění. Dalším jídlem bude až večere, bude ale podávaná dříve, od 16:00. Neděle zůstává beze změny, tedy bude k dispozici snídaně a oběd podávaný po skončení od 13:00. Jídla podávaná v průběhu akce (sobotní večeře, nedělní snídaně) budou vydávána dostatečně dlouhou dobu tak, abyste svou pozornost mohli věnovat naladění a respektovat vlastní biorytmy.

Dodavatelem stravy bude společnost hodnedobrejidlo.cz, která pro nás připraví veganská, lehká, chutná a zdravá jídla připravená s láskou, z kvalitních surovin a speciálně upravené vody.

VSTUPENKA S POLOPENZÍ: 1 560 Kč
Zahrnuje polopenzi (sobotní večeře a nedělní snídaně) a pitný režim – teplou a studenou vodu. Ochucené studené i teplé nápoje bude možné si zakoupit.

VSTUPENKA S PLNOU PENZÍ: 1 810 Kč
Zahrnuje plnou penzi (sobotní oběd a večeře, nedělní snídaně a oběd) a pitný režim – teplou a studenou vodu. Ochucené studené i teplé nápoje bude možné si zakoupit.

Zájemci o ubytování v hotelu STEP obdrží potřebné informace a slevový kód v emailu po registraci.

 

Zakoupením vstupenky se stáváte spolutvůrci a podporovateli celé akce.
Realizace tohoto a dalších projektů Vědomí srdce, o.p.s. je možná také díky podpoře našich partnerů.
V současné chvíli nemáme pokryty přímé náklady projektu. Největším nákladem je pronájem prostor, který činí  více jak 420.000,- Kč. Všichni organizátoři akce pracují na tomto projektu do této chvíle zdarma.

Děkujeme každému z účastníků, partnerům a celému organizačnímu týmu za ochotu jít společně ve spolupráci pro dobro každého z nás i celku.

Zde můžete přispět na organizaci akce nad rámec vstupenky.

%

Nákladů máme pokryto