25 hodin Ticha pro život v míru

16. – 17. 11. 2019, Praha, hotel STEP

Vstupné nepokrývá všechny náklady projektu.
Jeho realizace je možná jen díky podpoře našich partnerů, za což jim velice děkujeme. 

Veškeré vstupenky platí od soboty rána (registrace začíná v 8:30, program v 11:00) do nedělního odpoledne.

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ činí 1 260 Kč pro účastníka. V této ceně je zahrnut základní pitný režim, bude k dispozici teplá i studená voda po celou dobu konání akce.

Vstupenky se stravováním

Na základě zkušeností z předchozí akce jsme sloučili sobotní svačinu a oběd do jednoho jídla podávaného před začátkem naladění. Dalším jídlem bude až večere, bude ale podávaná dříve, od 16:00. Neděle zůstává beze změny, tedy bude k dispozici snídaně a oběd podávaný po skončení od 13:00. Jídla podávaná v průběhu akce (sobotní večeře, nedělní snídaně) budou vydávána dostatečně dlouhou dobu tak, abyste svou pozornost mohli věnovat naladění a respektovat vlastní biorytmy. 

Dodavatelem stravy bude společnost hodnedobrejidlo.cz, která pro nás připraví lehká, chutná a zdravá jídla připravená s láskou, z kvalitních surovin a speciálně upravené vody.

VSTUPENKA S POLOPENZÍ: 1 560 Kč
Zahrnuje polopenzi (sobotní večeře a nedělní snídaně) a pitný režim – teplou a studenou vodu. Ochucené studené i teplé nápoje bude možné si zakoupit.

VSTUPENKA S PLNOU PENZÍ: 1 810 Kč
Zahrnuje plnou penzi (sobotní oběd a večeře, nedělní snídaně a oběd) a pitný režim – teplou a studenou vodu. Ochucené studené i teplé nápoje bude možné si zakoupit.

 

Zájemci o ubytování v hotelu STEP obdrží potřebné informace a slevový kód v emailu po registraci.

 

Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

Vědomí Srdce o.p.s.
IČ: 261 13 406

via@viaharmonia.com